نمایندگی خدمات پس از فروش ظرفشویی بوش در ارومیه
نمایندگی خدمات پس از فروش ظرفشویی بوش در ارومیه

 

نمایندگی خدمات پس از فروش ظرفشویی بوش در ارومیه ، برند بزرگ بوش یک شرکت مهندسی و الکترونیک چند ملیتی در کشور آلمان می باشد که مرکز آن در شهر گرلینگن در نزدیکی استوتگارت کشور آلمان قرار دارد.این شرکت توسط رابرت بوش در سال 1886 در اشتوتگارت تاسیس شد.

 

در حال حاضر هم 92%این شرکت متعلق به رابرت بوش می باشد.محصولات اصلی کمپانی بوش شامل لوازم خانگی,محصولات صنعتی و قطغات خودرو میشود.

بوش شامل 440 شرکت تابعه در سراسر جهان است که 39000 کارمند به طور روزانه و شبانه در آن مشغول کار هستند.

 

یکی از بهترین  محصولات این کمپانی ماشین ظرفشویی آن است که در نوع ها و اندازه های مختلف تولید و عرضه می شود. با در نظر گرفتن اینکه تمام قطعات محصولات بوش اورجینال می باشد، در صورت خرابی یا نیاز ماشین به تعمیر جزئی نباید آن را به دست تعمیرکاران غیر مجاز و غیر حرفه ای سپرد.

تعمیر و تعویض قطعات ماشین ظرفشویی بوش خود را فقط به نمایندگی خدمات پس از فروش لباسشویی بوش در ارومیه بسپارید ، تا یک تجربه خوب را از تعمیر حرفه ای و فوری توسط مجرب ترین تعمیرکاران  در این مرکز داشته باشد. تمام مراحل شامل تعمیر و تعویض قطعات در این نمایندگی در شهر ارومیه با ارائه گارانتی انجام می گیرد.

 

تعمیر ظرفشویی  بوش در ارومیه,نمایندگی بوش در ارومیه,نمایندگی تعمیر ظرفشویی  بوش در ارومیه,نمایندگی تعمیر ظرفشویی  بوش ارومیه,نمایندگی مجاز خدمات پس از فروش محصولات بوش در ارومیه,بوش در ارومیه,تعمیر انواع ظرفشویی  در ارومیه,تعمیر ظرفشویی  ارومیه,تعمیرات ظرفشویی  بوش در ارومیه,تعمیرات ظرفشویی  بوش ارومیه,تعمیرات لوازم خانگی بوش در ارومیه,تعمیرات لوازم خانگی بوش ارومیه,نمایندگی مجاز ظرفشویی  بوش در ارومیه,نمایندگی مجاز ظرفشویی  بوش ارومیه,نمایندگی رسمی بوش در ارومیه,نمایندگی رسمی بوش ارومیه,سرویس و تعمیر ظرفشویی  بوش در ارومیه,سریس و تعمیر ظرفشویی  بوش ارومیه,,,,,,,,

 

2 پاسخ

  1. باسلام خواستم تشکر کنم از زحمات و تلاش برای حل مشکل ماشین ظرفشویی بنده که مدت دوسال بود انواع تعمیرکاران نتوانسته بودند تعمیرش کنند ولی آقای اعلائی فر واقعا مهندس این کارند دست گلشون درد نکنه واقعاً استاد کارند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *