نمایندگی خدمات پس از فروش لباسشویی بکو در ارومیه
نمایندگی خدمات پس از فروش لباسشویی بکو در ارومیه

 

نمایندگی خدمات پس از فروش لباسشویی بکو در ارومیه ،بکو (Beko) یکی از بهترین شرکتهای تولیدکنندهٔ لوازم خانگی در کشور ترکیه‌ است. بکو یکی از برندهای آرچلیک است و توسط کوچ هولدینگ مدیریت می‌شود. این شرکت در سال ۱۹۶۷ در شهر استانبول توسط وهبی کوچ بنیانگذار کوچ هولدینگ تأسیس شد.

 

وهبی کوچ در سال ۲۰۰۴ شرکت آلمانی گروندیگ را خریداری کرد و در ژانویه ۲۰۰۵ بکو و رقیب اصلی آن یعنی شرکت وستل بیش از نیمی از تلویزیون های اروپارا تولید کردند. در سال ۲۰۰۹ تصمیم گرفته شد که بکو با شرکت آرچلیک ادغام شود. هم اکنون تعدادی از محصولات شرکت آرچلیک مانند یخچال، تلویزیون،ماشین لباس شویی، ماشین ظرف شویی با برند بکو توزیع می شوند.

 

شرکت بکو نشان خود را در سال ۲۰۱۱ تغییر داد.

نمایندگی خدمات پس از فروش لباسشویی بکو در ارومیه تمام خدمات تعمیر و تعویض قطعات این ماشین را با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و با به کارگیری قطعات اورجینال این شرکت برای همشهریان عزیز انجام می دهد.

 

تعمیر لباسشویی  بکو در ارومیه,نمایندگی بکو در ارومیه,نمایندگی تعمیر لباسشویی  بکو در ارومیه,نمایندگی تعمیر لباسشویی  بکو ارومیه,نمایندگی مجاز خدمات پس از فروش محصولات بکو در ارومیه,بکو در ارومیه,تعمیر انواع لباسشویی  در ارومیه,تعمیر لباسشویی  ارومیه,تعمیرات لباسشویی  بکو در ارومیه,تعمیرات لباسشویی  بکو ارومیه,تعمیرات لوازم خانگی بکو در ارومیه,تعمیرات لوازم خانگی بکو ارومیه,نمایندگی مجاز لباسشویی  بکو در ارومیه,نمایندگی مجاز لباسشویی  بکو ارومیه,نمایندگی رسمی بکو در ارومیه,نمایندگی رسمی بکو ارومیه,سرویس و تعمیر لباسشویی  بکو در ارومیه,سریس و تعمیر لباسشویی  بکو ارومیه,,,,,,,

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *